Siedem lat temu zaczęłam przygodę z malowaniem w ramach grupy malarskiej UTW.
Instruktarzu udzielała nam pani Barbara Skałbania. Pani Basia nauczyła nas wszystkiego - jakim malować pędzlem, jakimi farbami i na czym.
Obrazy namalowane jeszcze w 2013 roku.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz